لطفا صبر کنید ...درباره انحمن

هیئت مدیره


رهبر انجمن دکتر علی اصیلیان

تیم ما

در سال ۱۳۶۷ دکتر علی اصیلیان هم به گروه اضافه شدند و به تدریج رشته جراحی پوست را پایه‌گذاری کردند و با انتقال بخش به بیمارستان الزهرا با خرید لیزر co2 اولین بخش پوست بودیم که لیزر را در سال ۱۳۷۲ راه اندازی کرده و پژوهش های مهمی از جمله درمان سالک را با لیزر انجام و نتیجه را طی دو مقاله معتبر در مجلات خارجی چاپ کردیم. در سال ۱۳۷۴ آقای دکتر مقدادی بازنشسته شدند و دکتر اصیلیان مدیر گروه شدند که تاکنون ادامه دارد. در سال ۱۳۷۹ دکتر اصیلیان جهت اخذ فلوشیپ جراحی پوست به آمریکا جهت فرصت مطالعاتی اعزام شدند.

بیشتر بدانید


اعضای انجمن

دکتر فرحناز فاطمی
اعضای انجمن

دکتر گیتی فقیهی


دکتر گیتا فقیهی در سال ۱۳۶۶ با کسب رتبه دوم کشوری در کنکور سراسری وارد دانشکده پزشکی اصفهان شد. دوران تحصیل خود را با رتبه اول به پایان رسانید وبه صورت مستقیم با کسب رتبه اول کشوری در امتحان دستیاری به عنوان دستیار تخصصی پوست در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شد.اعضای انجمن

دکتر سعید خیام باشی
نائب رییس

دکتر اکبر قلمکاری

پلن های رزرو وقت ملاقات با اعضای انجمن پوست و مو

شما می توانید با مشاهده زمان های حضور پزشکان انجمن پوست و مو در کلینیک ها، بیمارستان ها و مطب های شخصی برای رزرو نوبت اقدام نمایید.

تماس با ما

  • آدرس:

    اصفهان ، خیابان حکیم نظامی، خیابان محتشم کاشانی ، بن بست گلشن

 

  • تلفن تماس:

    36256981-2 031

 

  • ایمیل:

    info@isfsod.ir

isfsod-png.ir

انجمن پوست اصفهان هم قدمت دیرینه دارد و هم بعد از انجمن تهران می باشد. دکتر ممتاز و سپس مرحوم دکتر فاتحی رییس انجمن بودند و بعداً دکتر اکبر قلمکاری و در حال حاضر دکتر علی اصیلیان ریاست انجمن علمی پوست می‌باشد.

کلیه حقوق این سایت برای انجمن متخصصین پوست و مو اصفهان محفوظ می باشد