لطفا صبر کنید ...

تاریخچه انجمن

دی ۹, ۱۳۹۶ توسط adminsorkhian0
isfsod.ir_.png

بخش پوست تاریخچه ای با سایر رشته‌های طب در دانشگاه اصفهان دارد اما گروه پوست مستقل در سال ۱۳۶۴ ایجاد شد. اساتیدی مانند مرحوم دکتر فقری و دکتر امیر هوشنگ ممتاز و دکتر مقدادی از پیشگامان بخش پوست بودند. پس از تأسیس گروه آقای دکتر مقدادی به عنوان مدیر گروه پوست منصوب شدند و سالهای متمادی این مهم را عهده دار بودند.اساتید عزیزی چون دکتر انشاییه، دکتر ممتاز، دکتر مومنی، دکتر شریعتی به عنوان پزشک بیمارستانی و مدت کوتاهی دکتر نوابی و دکتر میمندی هم مشغول به کار شدند. در سال ۱۳۶۷ دکتر علی اصیلیان هم به گروه اضافه شدند و به تدریج رشته جراحی پوست را پایه‌گذاری کردند و با انتقال بخش به بیمارستان الزهرا با خرید لیزر co2 اولین بخش پوست بودیم که لیزر را در سال ۱۳۷۲ راه اندازی کرده و پژوهش های مهمی از جمله درمان سالک را با لیزر انجام و نتیجه را طی دو مقاله معتبر در مجلات خارجی چاپ کردیم. در سال ۱۳۷۴ آقای دکتر مقدادی بازنشسته شدند و دکتر اصیلیان مدیر گروه شدند که تاکنون ادامه دارد.
در سال ۱۳۷۹ دکتر اصیلیان جهت اخذ فلوشیپ جراحی پوست به آمریکا جهت فرصت مطالعاتی اعزام شدند و بعدها دکتر ایرجی جهت فلوشیپ به انگلستان اعزام شدند.
گروه پوست در حال حاضر با داشتن ۳۰ دستیار و ماهیانه ۲۰ تا ۳۰ اکسترن به آموزش مشغول است، در طی سالهای متمادی رتبه های اول بورد تخصصی پوست را کسب کرده که برای مثال به دکتر اصیلیان، دکتر ایرجی، دکتر فاطمی، دکتر فقیهی، دکتر مختاری و دکتر صابر می توان اشاره کرد.
در حال حاضر گروه پوست با داشتن نه هییت علمی بنامهای دکتر اصیلیان، دکتر شاهمرادی، دکتر ایرجی، دکتر فاطمی، دکتر فقیهی، دکتر سیادت، دکتر مختاری، دکتر محقق و دکتر صابر مشغول است.

اساتید باز نشسته دکتر مقدادی، دکتر انشاییه و دکتر شریعتی می باشند.
گروه پوست دارای ۴ استاد تمام، دو دانشیار و سه استادیار می باشد و یکی از گروههای فعال علمی در دانشگاه می باشد.
انجمن پوست اصفهان هم قدمت دیرینه دارد و بعد از انجمن تهران می باشد. دکتر ممتاز و سپس مرحوم دکتر فاتحی رییس انجمن بودند و بعداً دکتر اکبر قلمکاری (از سال ۱۳۷۲ تا ۱۳۹۵) و در حال حاضر دکتر علی اصیلیان ریاست انجمن علمی پوست می‌باشد.
نکته قابل ذکر این است که ارتباط بین متخصصین پوست اصفهان بسیار زیبا و زبانزد می باشد و این بر می گردد به زحمات پیشکسوتان این رشته.

ما در حال حاضر جلسات منظم ماهیانه داریم که علاوه بر مسائل صنفی بحثهای علمی هم مطرح و از حال و احوال هم نیز آگاه می شویم.


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


تماس با ما

  • آدرس:

    اصفهان ، خیابان حکیم نظامی، خیابان محتشم کاشانی ، بن بست گلشن

 

  • تلفن تماس:

    36256981-2 031

 

  • ایمیل:

    info@isfsod.ir

isfsod-png.ir

انجمن پوست اصفهان هم قدمت دیرینه دارد و هم بعد از انجمن تهران می باشد. دکتر ممتاز و سپس مرحوم دکتر فاتحی رییس انجمن بودند و بعداً دکتر اکبر قلمکاری و در حال حاضر دکتر علی اصیلیان ریاست انجمن علمی پوست می‌باشد.

کلیه حقوق این سایت برای انجمن متخصصین پوست و مو اصفهان محفوظ می باشد